Absolwenci

Absolwenci Publicznej Szkoły Powszechnej Męskiej Nr 1 w Śremie w roku szkolnym 1947/48

 

Wykaz uczniów klasy VII a- p. podstawowy III. 1945-1948 wychowawca: Magdalena Jakubczak

1/Adamczewski Grzegorz – 1935r

2/Barański Tadeusz – 1933r

3/Bartkowiak Andrzej – 1935r

4/Bartz Ryszard – 1935r

5/Borowiak Ludowmir – 1933r

6/Chudziński Włodzimierz – 1934r

7/Chwieralski Kazimierz – 1934r

8/Cwojdziński Czesław – 1933r

9/Frąckowiak Jauary – 1934r

10/Górczyński Marian – 1934r

11/Górka Lech – 1933r

12/Grabowski Włodzimierz – 1934r

13/Grochowski Stanisław – 1935r

14/Jankowiak Henryk – 1933r

15/Jankowiak Jan – 1934r

16/Jankowski Jan – 1933r

17/Jankowski Roman – 1933r

18/Kaczmarek Henryk – 1933r

19/Kaminski Jan – 1934r

20/Kasztelan Jan – 1933r

21/Kaźmierczak Edmund – 1933r

22/Kaźmierowski Zdzisław – 1933r

23/Kęsa Roman – 1934r

24/Klaczyk Marian – 1933r

25/Kostrzewski Kazimierz – 1933r

26/Małecki Januariusz – 1933r

27/Misiórny Stanisław – 1932r

28/Nowakowski Józef – 1933r

29/Owczarczak Józef – 1933r

30/Pętek Bogusław – 1933r

31/Ratajczak Zbigniew – 1934r

32/Siczyński Roman – 1934r

33/Stępniewicz Włodzimierz – 1934r

34/Szalaty Ignacy – 1934r

35/Szczepaniak Edward – 1935r

36/Szpurka Zdzisław – 1933r

37/Szubert Ryszard – 1935r

38/Talega Czesław – 1933r

39/Warot Mieczysław – 1933r

40/Waszkiewicz Lech – 1935r

41/Witczak Mikołaj – 1935r

42/Zagrodzki Stanisław – 1935r

 

 Wykaz uczniów klasy VII b- p. podstawowy III. 1945-1948 wychowawca:  Zygmunt Stochay

1/Adamski Teodor – 1932r

2/Antoniewicz Bernard – 1932r

3/Barcz Zygmunt – 1932r

4/Błotny Kazimierz – 1932r

5/Cieślewicz Leonard – 1932r

6/Dzieciuchowicz Jan – 1934r

7/Jakuszek Józef – 1932r

8/Kaczmarek Jan -1933r

9/Kaźmierczak Kazimierz 1932r

10/Kemnitz Felicjan – 1933r

11/Kiełczewski Tadeusz – 1932r

12/Konieczka Ryszard – 1934r

13/Konieczny Franciszek – 1932r

14/Kwieciński Ignacy – 1932r

15/Maćkowiak Zygmunt – 1932r

16/Majorczyk Adolf – 1934r

17/Michalak Henryk – 1932r

18/Mieloszyński Tadeusz – 1932r

19/Płończak Stanisław – 1932r

20/Pośpiech Zdzisław – 1932r

21/Ptaszyk Marian – 1932r

22/Skrzypczak Czesław – 1934r

23/Sobiech Stefan – 1934r

24/Szczepaniak Marian – 1933r

25/Szulc Zdzisław – 1934r

26/Szumiak Henryk – 1934r

27/Szylderowicz Tadeusz – 1932r

28/Tomczak Tadeusz – 1932r

29/Tyczyński Edmund – 1933r

30/Wojtkowiak Marian – 1932r

31/Zieliński Onufry – 1932r

32/Zieliński Edward – 1934r

Możliwość komentowania jest wyłączona.