„Trójka” na targach

„Sportowo spójrzmy w przyszłość” – takie hasło przyświecało tegorocznym Targom Edukacyjnym, które w piątek 30 marca odbywały się w siedzibie SP nr 1 w Śremie. W imprezie zorganizowanej już po raz trzynasty wzięło udział blisko 50. wystawców. Podobnie jak w latach ubiegłych w gronie prezentujących swoją ofertę nie zabrakło także naszej szkoły.

Tym razem stanowisko Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej zostało przygotowane w sali gimnastycznej „Jedynki”. Tutaj również znajdowała się scena, na której swoje artystyczne jak i sportowe umiejętności prezentowali przedstawiciele różnych placówek biorących udział w targach. Obok tańców ludowych w wykonaniu przedszkolaków można było zatem podziwiać pokazy taekwondo, zobaczyć próbkę profesjonalnego treningu kolarskiego jak i wysłuchać rockowej muzyki w wykonaniu młodzieży śremskiego LO i ZSE.

Na naszym stanowisku podobnie jak u innych wystawców dominowały akcenty sportowe nawiązujące do głównego hasła targów. Obok kronik dokumentujących historię działalności Sekcji Olimpiad Specjalnych „Gepard” zainteresowani naszą ekspozycją mogli zobaczyć medale, liczne zdjęcia z zawodów, obejrzeć sprzęt sportowy oraz pozyskać informacje na temat działalności Olimpiad Specjalnych. Co naturalne – każdy odwiedzający mógł ponadto zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły.

 

  MM

 

Możliwość komentowania została wyłączona.