1% dla „Geparda”

Tradycyjnie do końca kwietnia trwa okres rozliczeń podatkowych z Urzędami Skarbowymi. Każdy z nas ma możliwość dobrowolnego wskazania jednej z wielu tysięcy organizacji pożytku publicznego i przekazania jej 1% od swojego podatku.

         Mając na uwadze przynależność działającego w naszej szkole K.O.S. „Gepard” do stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska zachęcamy – co w tej sytuacji naturalne – do przekazania swojej „kasy” na rzecz wspomnianej organizacji.

         By wpłacane pieniądze trafiły do nas wystarczy w stosownym miejscu w formularzu „PIT” wpisać poniżej prezentowane dane:

KRS 0000190280

cel szczegółowy Wielkopolskie – Poznań (Gepard)

ps.

Za ewentualne wpłaty w imieniu sportowców Olimpiad Specjalnych serdecznie dziękujemy.

Możliwość komentowania została wyłączona.