14. konkurs pt. ,,Szopka betlejemska”.

Jezus się nam narodził. Przyszedł Ten zapowiedziany, oczekiwany, upragniony, aby z nami zamieszkać Z wszystkich ludzkich możliwości wybrał tę najprostszą, najuboższą. Narodził się w stajni i płożono Go w żłobie. W naszych domach i szkole świętujemy Boże Narodzenie i cieszymy się, że Bóg jest z nami. Wyrazem tej radości są prace konkursowe pt. ,,Szopka betlejemska.”

W tegorocznej edycji jury oceniło 19 szopek betlejemskich. Wszystkie prace okazały się pięknie i starannie wykonane. Każda z nich inna, z innych materiałów wykonana, ale przez to ciekawa. Na szczególną uwagę zasługuje szopka wykonana przez: Filipa Pawlaka – I miejsce, Patryka Szczęsnego (II), Dorotę Kubiak i Monikę Pospiech (III). Wyróżnienia otrzymali  Fabian Grabowski, Mikołaj Maliński oraz klasa I, II, III gimnazjum za pracę zbiorową.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy szczęśliwych Świąt Bożego  Narodzenia.

Możliwość komentowania została wyłączona.