16. KONKURS SZOPEK BETLEJEMSKICH

OLYMPUS DIGITAL CAMERADlaczego są Święta Bożego Narodzenia?  Dlaczego wparujemy się w gwiazdę na niebie? Dlaczego śpiewamy kolędy? Kolejny, grudniowy konkurs szopek betlejemskich organizowany w naszej szkole był okazją aby zastanowić się powyższymi kwestiami.

12 indywidualnych prac i 6 zbiorowych zasłużyło na nagrody i wyróżnienia. Pierwsze miejsce zajął Damian Menzel i Fabian Grabowski, drugie Joanna Skrzypczak i Maciej Skrzypczak. Trzecie miejsce przypadło Julii Wiśniewskiej i Kindze Nowickiej. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Rudnicki, Wiktoria Kopankiewicz, Karol Marciniak, Mikołaj Maliński, Monika i Tobiasz Tyczyńscy, Aleksandra Michałowicz, Wiktoria Pietrzak, kl.III PdP, kl.I-II, kl.I-III, kl.IV-VI, kl.III gimnazjum.

Wszystkie pięknie wykonane szopki betlejemskie można oglądać na okolicznościowej – szkolnej wystawie. Można je podziwiać, żeby nauczyć się miłości do Pana Jezusa, żeby podać sobie ręce, żeby uśmiechać się do siebie, żeby sobie przebaczać.

Możliwość komentowania została wyłączona.