30. KONKURS PLASTYCZNY PT. „SZOPKA BETLEJEMSKA”

Święta Bożego Narodzenia są Cudem. W te święta narodził się Bóg-Człowiek. Narodził się Zbawiciel. Tak się te święta nazywają, bo to właśnie świętujemy. W Boże Narodzenie poznajemy też prawdę o sobie. Sens naszych narodzin. Skoro od dwóch tysięcy lat świętujemy te narodziny, oznacza, że jest On Jedyny i Niepowtarzalny. Im bardziej więc świętujemy Narodzenie Jezusa, tym mocniej dajemy świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym. Także Ty i ja!

Aby uczcić to wspaniałe Święto Bożego Syna uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie pt.”Szopka betlejemska.” Wszystkie prace były starannie wykonane. Doceniliśmy wysiłek wszystkich uczniów wyróżniając prace: Karola Floryszaka, Emilii Burzyńskiej, Marcina Piechockiego, Marty Janaszak, Magdaleny Dominiak. Gratulujemy ! 

Możliwość komentowania została wyłączona.