30. KONKURS PLASTYCZNY – ,,RÓŻANIEC Z DARÓW JESIENI”

Szczególnie w październiku  nasze myśli  biegną ku modlitwie różańcowej, aby razem z Maryją wielbić Boga. Rozważając Tajemnice Różańcowe poznajemy wydarzenia z życia Jezusa i Maryi i dlatego co roku wszyscy uczestnicy Konkursu Plastycznego pt. „Różaniec z darów jesieni” mają okazję rozwijać swoją wyobraźnię, talenty plastyczne, a przede wszystkim umiłowanie modlitwy różańcowej.

Piękne różańce z jarzębiny, fasoli, kukurydzy i innych darów jesieni ozdabiają nasze sale lekcyjne, a wszystkich zachęcają do pięknej modlitwy.

16 października br. 52 uczniów otrzymało nagrody i wyróżnienia. Dodatkowo wszyscy mieli okazję do wzięcia udziału w różnych quizach wiedzy o różańcu. Nie zabrakło także wspólnej modlitwy.

Możliwość komentowania została wyłączona.