30. PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Czas Bożego Narodzenia to okres kiedy wracamy do momentu kiedy Boża Rodzina i nasza jest razem. Cieszymy się, że jesteśmy  blisko Boga  i dzielimy się tą bliskością z innymi ludźmi śpiewając piękne kolędy .W polskiej tradycji  mamy wiele takich kolęd i pastorałek nawet z XIV wieku i jesteśmy z tego dumni. W tym roku – w styczniu –  już trzydziesty raz spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu. Tym razem w zmienionej formie, bo wirtualnie.

Wszystkim uczniom  dziękujemy za udział we wspólnym śpiewaniu. Cieszymy się, że mogliśmy was wysłuchać, a jednocześnie podziwiać bardzo dobrą znajomość tekstu, melodii i piękną prezentację.

Wyróżniliśmy: Michała Woźniaka, Magdalenę Dominiak, Marcina Piechockiego, Emilię Burzyńską  i Filipa Lambryczaka.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Możliwość komentowania została wyłączona.