31.PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 13 stycznia br. w kościele pod wezwaniem Świętego Ducha odbył się 31. Przegląd Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Kolejny już raz z radością śpiewaliśmy kolędy na chwałę Bożego Syna. Pięknym śpiewem obdarowali nas wszyscy uczestnicy Przeglądu, a szczególnie występujący indywidualnie – Joanna Kaczor, Magdalena Menzel, Kamil Roszyk oraz Aleksandra Michałowicz.

Celem zorganizowanego w czwartek wydarzenia było zachowanie i pielęgnowanie polskich tradycji wspólnego kolędowania. Występy uczniów wsparły wokalnie panie – Justyna Skrzypczak, Katarzyna Pilarska, Katarzyna Dzikowska, Donata Płończak oraz grający na gitarze pan Waldemar Zawada. W uzupełnieniu relacji zapraszamy do obejrzenia materiału zdjęciowego.  

Możliwość komentowania została wyłączona.