32. K0NKURS RÓŻAŃCOWY pt. ,,Różaniec z darów jesieni.”

Jak paciorki różańca przesuwają się chwile
nasze smutki, radości i blaski,
a Ty Bogu je zanieś połączone w różaniec
Święta Panno Maryjo pełna łaski…”

Słowa tej piosenki przypominają nam, że mamy każdego dnia wypełniać prośbę Matki Bożej z Fatimy, aby modlić się na różańcu. Co roku w październiku pomaga nam w tym też konkurs różańcowy. Gdy nawlekamy na nitkę kasztany, żołędzie, jarzębinę, głóg, czy fasolę to nasze myśli biegną do wydarzeń różańcowych.

Wszystkie prace konkursowe były wykonane bardzo starannie i dlatego nagrodzono wszystkie. Nagrodę otrzymali: Marcin Piechocki, Mikołaj Szelejewski, Jakub Rudnicki, Wojciech Nika, Magdalena Dominiak, Bartosz Cierniak, Aleksandra Charemska, Igor Sędziak, Hubert Górecki,  Anika Musielak . Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Możliwość komentowania została wyłączona.