Przedświąteczny tydzień w naszej szkole kończymy w smutnych nastrojach. W środę    14. grudnia grono naszych uczniów opuścił Bartosz Maćkowiak. Był z nami przez 16 lat. Poznaliśmy Go 1. września 2006 roku kiedy rozpoczął naukę w szkole podstawowej mieszczącej się w Zespole Szkół im. Marii Grzegorzewskiej.

Nagła śmierć Bartka zaskoczyła całą społeczność „Trójki”  – zarówno pracowników jak i uczniów. Niepogodzeni z Jego odejściem pożegnamy Go w najbliższą sobotę.

Rodzicom i Rodzinie Bartosza składamy szczere wyrazy współczucia – Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie.

Ps.

Bartoszu, czekaliśmy na Ciebie co rano. Ale Ty już nie przyjdziesz z tym Twoim niepowtarzalnym uśmiechem. Ani jutro, ani za tydzień… Nie tak chcieliśmy Cię żegnać, nie tak. Miał być tort i balony pod koniec Twojej edukacji. A są łzy…

Został pusty stolik, przy którym pracowaliśmy. Pufa, na której odpoczywałeś. Pozostaną też piękne wspomnienia, które będziemy pielęgnować. Byłeś promykiem radości, lekcją do nauczenia, cudownym spotkaniem. Może chodzisz już wśród aniołów – wolny, radosny i szczęśliwy. Spoglądaj na nas czasem. My patrzymy w niebo i tęsknimy. 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.