Adrian i Karol mistrzami!

16 dwuosobowych drużyn, 29 pojedynków, 492 gole (średnia na mecz: 16, 96), blisko miesiąc gry, mnóstwo emocji, a nade wszystko doskonały poziom sportowy – to najkrótsze podsumowanie zakończonych w czwartek 15 listopada br. III Mistrzostw ZSS w Piłkarzyki.

Z przyjemnością informujemy, że najlepszymi zawodnikami imprezy zostali Adrian Malinowski i grający z nim w parze Karol Marciniak – BRAWO! Co godne podkreślenia, jako jedyni odnotowali na swoim koncie komplet zwycięstw! W finale po wybornej grze pokonali Patryka Pewińskiego i Kacpra Michalskiego 10:2. Przegrana ekipa tylko w pierwszej połowie meczu – zakończonej remisem 2:2 – dotrzymywała przysłowiowego kroku Adrianowi i Karolowi. Po zmianie stron nieprzeciętnymi umiejętnościami strzeleckimi popisywał się Karol, z kolei Adrian fantastycznie grał w liniach obronnych. Ich zwycięstwo w rozmiarach – 10:2 – dobitnie pokazuje kto „rządził” na boisku. 

Obok mistrzów na wielkie brawa zasłużyła także drużyna – Julia Twardowska/Magdalena Kozica. Dziewczęta od początku rozgrywek demonstrowały rewelacyjną formę. Znakomicie w ataku grała Magda, a w obronie perfekcyjnie spisywała się Julia. Swoją doskonałą dyspozycję potwierdziły w ostatnim meczu mistrzostw, w którym w walce o tytuł wicemistrzowski spotkały się z pokonanymi w finale Kacprem Michalskim i Patrykiem Pewińskim.

Pierwsi gola strzelili chłopcy, ale w dalszej części gry koncertowo zagrały dziewczęta aplikując kolegom w pierwszej połowie pojedynku aż 4 bramki (3 – Magda, 1 – Julia). W drugiej części spotkania chłopcy próbowali nadrobić straty, ale na każdego z ich goli dziewczęta odpowiadały celnymi trafieniami i ostatecznie to one wygrały 7:4, zasłużenie zajmując drugie miejsce w imprezie. Trzecie miejsce na podium przypadło w udziale Patrykowi i Kacprowi, którym mimo dwóch przegranych w ostatniej fazie mistrzostw niewątpliwie należą się oklaski. Czwartą lokatę w rozgrywkach wywalczyli z kolei – Maciej Skrzypczak i Patryk Szczęsny.

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorową postawę w czasie turnieju. Nieustannie zachęcamy do treningu i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji mistrzostw. Przy okazji informujemy, że w najbliższym czasie do gry przystąpią pracownicy naszej szkoły. Przypominamy, że tytułu mistrzowskiego broni drużyna: Agnieszka Stępa – Piotr Łabutka.    

Możliwość komentowania została wyłączona.