Adrian mistrzem

W miniony piątek (31. marca) zakończyły się zmagania w Mistrzostwach ZSS w Warcaby. W tegorocznej edycji zawodów do rywalizacji przystąpiło 24. uczestników. Najlepszym okazał się obrońca tytułu mistrzowskiego – Adrian Malinowski, który zwyciężył we wszystkich rozegranych pojedynkach.

Największym odkryciem turnieju okazał się Marcin Piechocki. Uczeń klasy 6G poczynił bardzo duże postępy w grze i przy odrobinie szczęścia to on mógł zostać mistrzem szkoły. Niestety, w bardzo ważnym dla końcowej klasyfikacji turnieju meczu z Adrianem Malinowskim mimo sporej przewagi popełnił kilka błędów tracąc  szansę na mistrzowską koronę. Na brawa również Jakub Gendera, który dzięki bardzo dobrej postawie w zawodach wywalczył tytuł wicemistrza. Najwyżej sklasyfikowaną dziewczyną została z kolei Kamila Tama (7. miejsce).

Oficjalne podsumowanie i zakończenie turnieju miało miejsce w środę 5. kwietnia. Podczas okolicznościowego apelu nagrodzono upominkami wszystkich uczestników zawodów. Tryumfatorzy – Adrian Malinowski (1.miejsce), Jakub Gendera (2.), Marcin Piechocki (3.) – otrzymali ponadto dyplomy, które wręczyła im p. dyrektor Halina Osińska.

Możliwość komentowania została wyłączona.