Andrzejki

…jest taka noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, wróżb. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny.

27 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyła się tradycyjna dyskoteka andrzejkowa. Zgodnie z intencją organizatorów zabawa przebiegała w atmosferze lat 80-tych XX wieku. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale. Wielu uczniów poprzebierało się w stroje z minionej epoki. W programie imprezy nie zabrakło zarówno okolicznościowych wróżb, które przygotowały czarodziejki – nauczycielki jak i przerwy na słodki poczęstunek oraz regenerację sił.

Pod koniec dyskoteki wybieraliśmy króla i królową imprezy. Wybór był bardzo trudny więc postanowiliśmy, że będzie ich kilkoro. Wybrani uczniowie otrzymali okolicznościowe andrzejkowe upominki. Tegoroczna zabawa zakończyła się o godz. 12.20, wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Kolejne „Andrzejki” za rok… do zobaczenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.