Bal karnawałowo – walentynkowy

W czwartek 12 lutego uczniowie szkoły PDP po raz kolejny gościli w Środowiskowym Domu Samopomocy w Śremie na zabawie tanecznej. W związku z tym, że był to akurat „Tłusty Czwartek” uczestnicy ŚDS-u poczęstowali nas własnoręcznie upieczonymi pączusiami i makowcem, my natomiast w ramach wymiany słodyczowej zanieśliśmy przygotowane na zajęciach kulinarnych – placek drożdżowy i przekładane wafle.

Pewnie przybyło by nam parę kilo od tych frykasów, gdyby nie to, że zabawa była przednia i tańce szalone! Przez trzy godziny, z małą przerwą na kawkę wirowaliśmy na parkiecie w rytmach muzyki disco i disco polo. Nasi przyjaciele po raz kolejny sprawdzili się jako gospodarze imprezy. Nadmienić należy, że uczestnikami ŚDS-u jest kilkoro absolwentów naszej szkoły – tym bardziej miło jest nam gościć w ich progach.

Podczas imprezy oprócz tańców był czas na rozmowy i wspomnienia. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły gdzie czekała nas następna słodka niespodzianka – tata Leszka, Pan Szydłowski obdarował nas pączkami – które oczywiście szybko zostały zjedzone! Bardzo dziękujemy!

Możliwość komentowania została wyłączona.