Brawa dla Konstancji i Karola!

W sobotę 8 czerwca br. odbył się długo oczekiwany konkurs piosenki żeglarskiej „Wiatr i woda – żeglarska przygoda” zorganizowany z okazji 50-lecia klubu żeglarskiego „Odlewnik ” mającego swoją siedzibę przy Jeziorze Grzymysławskim w Śremie.

Do występu już od stycznia przygotowywali się nasi uczniowie: Aleksandra Michałowicz, Karol Marciniak, Klaudiusz Wieliński, Wiktoria Pietrzak, Konstancja Chwierot oraz Magda Kozica. Z różnych przyczyn na konkursie pojawili się tylko Karol Marciniak i Konstancja Chwierot. Na szczęście pierwsza zwrotkę, którą śpiewała Aleksandra udało nam się nagrać kilka dni wcześniej. Mimo osłabionego składu udało nam się wystąpić i zaśpiewać piosenkę „Gdzie ta keja„. Wspomnianą – pierwszą – zwrotkę odtworzyliśmy z nagrania. Kolejne wykonali już obecni na koncercie uczestnicy. Choć towarzyszyła im trema zaśpiewali swoje zwrotki i pięknie pokazywali gestami refren. Otrzymali wielkie brawa od publiczności oraz wspaniałe upominki, upamiętniające 50-lecie klubu. Następnie wysłuchali występów innych uczestników i nagrodzili ich brawami. Odebrali również upominki dla uczniów z naszej szkoły, wyróżnionych w konkursie plastycznym „Wiatr i woda-żeglarska przygoda„. Mieli też możliwość zrobienie zdjęcia ze swoją pracą plastyczną oraz obejrzenia kronik żeglarskich.

Uczniowie byli zadowoleni z występu i chętnie pokazywali upominki rodzicom. Mieli też zaszczyt przyjąć zaproszenie na rejs po Jeziorze Grzymysławskim, który odbędzie się 14 czerwca od godziny 16 do 19. Ponadto kolejny raz występowali by odebrać zaproszenie specjalne na piknik żeglarski, który zaplanowano również na 14 czerwca (godz. 10 do 14). Jak się okazuje adresowany jest on wyłącznie dla uczniów naszej szkoły, wyróżnionych  w konkursie plastycznym i konkursie piosenki. Uczniowie zaproszenie przyjęli i już nie mogą doczekać się rejsu prawdziwym żaglowcem.  

Możliwość komentowania została wyłączona.