Chwasty, mur, skrzynka i… czyli wiosenne prace

Uważny obserwator dostrzega zapewne zmiany, jakie dokonują się wokół budynku naszej szkoły. Usuwanie chwastów z boisk, renowacja muru otaczającego teren „Trójki”, pielęgnowanie  przyszkolnego kwiatowego ogródka – to tylko niektóre z prac, jakie wykonywane są od początku wiosny.

Z radością informujemy, że w piątek 16 maja br. na boisku szkolnym graniczącym z ul. Łazienkową zamontowana została nowa skrzynka oświetleniowa, a tym samym zastąpiła swoją wysłużoną, zniszczoną przez przysłowiowy „ząb czasu” poprzedniczkę.

Jak się okazuje to nie koniec dobrych wiadomości. W ramach wspomnianej wcześniej renowacji muru, po jego wzmocnieniu i pokryciu wierzchnią warstwą nawiązującą kolorystyką do  budynku szkolnego, odmalowane zostaną także metalowe przęsła ogrodzenia.

Uważni obserwatorzy dostrzegą niebawem także i inne zmiany. We wjeździe na teren szkoły od ul. Targowej pojawi się… nową brama! W planach jest także kilka innych przedsięwzięć remontowo – budowlanych, dzięki którym otoczenie naszego szkolnego budynku stanie się ładniejsze. Tylko tak dalej!

Możliwość komentowania została wyłączona.