Czuwaj!

Zbliża się 22 lutego … Jak wiecie od kilku lat w tym dniu spotykaliśmy się na apelu w korytarzu szkolnym, aby uczcić Dzień Myśli Braterskiej, czyli urodziny Roberta Baden Powella- założyciela skautingu w Polsce.

W związku z tym, że w tym roku nie możemy się spotkać przygotowaliśmy 2 zdalne konkursy z okazji naszego, harcerskiego święta i zachęcamy Was do wzięcia w nich udziału.

1 konkurs –  W Dzień Myśli Braterskiej harcerze z całego świata obdarowują się kartkami z życzeniami, dzwonią do siebie, nagrywają życzenia zdalnie i wysyłają w świat. Prosimy, żebyście Wy również zrobili kartki z motywem harcerskim dowolną techniką (kolaż, kolorowanka, wyklejanka, wydzieranka, itp.) i wysłali zdjęcie prac na adres: katarzyna.dzikowska1993@gmail.com.

Nie zapomnijcie o kartkach dla harcerzy z Drużyny „Zielonego  Mchu”, która działa w naszej szkole. Czekamy na Wasze kartki do poniedziałku 22 lutego. Najpiękniejsze kartki nagrodzimy!!!

2 konkurs Jesteście spostrzegawczy? Jeśli tak, to przypatrzcie się obrazkowi i spróbujcie odpowiedzieć na pytania – wszystkie odpowiedzi znajdziecie na obrazku!  Na odpowiedzi czekamy do 22 lutego, a wysyłajcie je na adres: katarzyna.dzikowska1993@gmail.com

Dla najbardziej spostrzegawczych nagroda 🙂

 

 

 

 

 

Z harcerskimi pozdrowieniami

dh Katarzyna Dzikowska

dh Justyna Skrzypczak

Możliwość komentowania została wyłączona.