Debiutanci na torach

debiutanciPo krótkiej, świątecznej przerwie na kręgielnię śremskiego „Sokoła” powrócili zawodnicy „Geparda”. Godnym odnotowania jest fakt iż obok stałych uczestników treningów, na torach kręglarskich pojawili się także debiutanci – Jakub Werulik i Patryk Pewiński. Co ważne, obaj zadeklarowali chęć wstąpienia w szeregi naszego szkolnego klubu sportowego. Aktualnie ich głównym zadaniem będzie opanowanie elementarnych umiejętności z zakresu kręglarstwa parkietowego, a w dalszym etapie ich doskonalenie i starty w zawodach.

Podsumowując dwa styczniowe treningi (03.01., 08.01. 2018r.) można z zadowoleniem stwierdzić, że zarówno Jakub jak i Patryk maksymalnie angażują się w zajęcia i dokładają starań by jak najlepiej wykonywać swoje rzuty. Ku swojej radości podczas poniedziałkowych zajęć po raz pierwszy w swojej bardzo krótkiej jeszcze karierze kręglarskiej zdołali „wykulać” odpowiednio 100 (Jakub) i 101 (Patryk) punktów w 20 rzutach. Jak na debiutantów, to bardzo dobre wyniki – brawo, tak trzymać!

Na początku nowego sezonu treningowego doskonale spisują się także nasi najbardziej doświadczeni zawodnicy. Cieszy doskonała dyspozycja Joanny Paluszkiewicz,   Tobiasza Zawierty i Marcina Kaczmarka, którzy regularnie zdobywają ponad 110 punktów, a  wielokrotnie udaje im się pokonywać barierę 120, a nawet 130 „oczek”. Zwyżkującą  formę prezentują również Krzysztof Najdora, Rafał Burek i Maciej Dudziak.

W poniedziałek 8 stycznia powody do zadowolenia miał z kolei Józef Tomaszewski, który cieszył się z uzyskania 105 punktów. Słowa uznania należą się także pozostałym kręglarzom „Geparda” systematycznie uczestniczącym z zajęciach. Wypada mieć nadzieję, że ich zaangażowanie w treningi przełoży się w ustanawianie nowych rekordów życiowych i udane starty w zawodach. Tego wszystkim „Gepardowcom” życzymy.

Korzystając z okazji przypominamy, że podobnie jak w 2017 roku tegoroczne zajęcia w kręgielni TKKF „Sokół” odbywają się w poniedziałki (15.00 – 17.00) i środy (15.15 – 17.15).

Możliwość komentowania została wyłączona.