Doskonała forma „Gepardowców”

„Pierwsze miejsce w grupie pierwszej kobiet zajmuje Dorota Kubiak – Gepard Śrem” – informuje Szymon Ciesielski – jeden ze współorganizatorów Wielkopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego Stowarzyszenia „NA TAK”, jaki w dniu 14 kwietnia br. odbył się w Poznaniu. Chwilę później ogłasza, że zwyciężczynią grupy drugiej żeńskiej zostaje Joanna Paluszkiewicz z „Geparda”. Niebawem z głośników rozbrzmiewa komunikat – „Najlepszym zawodnikiem w grupie czwartej męskiej został… Szymon Tomaszewski z Geparda”. „Tej, znowu ze Śremu wygrał” – słychać głos z widowni. „No, ale oni, silni są w pingponga” – dopowiada ktoś inny.

Kilka minut później na najwyższym stopniu podium stanie jeszcze dwóch innych reprezentantów „Geparda”, a mianowicie – Sławomir Skrzypczak i Tobiasz Zawierta. Ze zdobycia brązowego medalu cieszy się natomiast debiutujący w barwach naszego klubu Maciej Dudziak.

Obok tak wspaniałych dokonań w grze pojedynczej „Gepardowcy” mogą pochwalić się również srebrnym medalem w grze deblowej, jaki po stojącym na wysokim poziomie spotkaniu przeciwko reprezentantom ZSS 102 Poznań wywalczyła nasza para mikstowa –  Joanna Paluszkiewicz/Tobiasz Zawierta.

           Znakomity występ, doskonała forma, a w rezultacie 5 złotych, srebro i brąz to bilans medalowy tenisistów stołowych „Geparda”. To rewelacyjne osiągnięcie! Jesteśmy dumni zarówno z dokonań sportowych naszych zawodników jak i wzorowej postawy, jaką zademonstrowali podczas wyjazdu.

W uzupełnieniu informujemy, że wtorkowe zawody odbywały się na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. W imprezie wzięło udział  ponad 40 miłośników pingponga z 9 placówek z Mosiny, Śremu i Poznania.

ps.

Bilans gier z udziałem reprezentantów „Geparda”:

Dorota Kubiak – 2 mecze – 2 wygrane

Joanna Paluszkiewicz – 3 mecze – 3 zwycięstwa

Szymon Tomaszewski – 3 mecze – 3 wygrane

Sławomir Skrzypczak – 3 mecze – 3 zwycięstwa

Tobiasz Zawierta – 4 mecze – 4 wygrane

Maciej Dudziak – 3 mecze – 1 zwycięstwo, 2 porażki

para deblowa Joanna Paluszkiewicz/Tobiasz Zawierta -2 mecze – 1 zwycięstwo, 1 przegrana

Możliwość komentowania została wyłączona.