Dzień Chłopca

Ostatni dzień września 2011 roku na długo zapadnie w pamięci chłopców uczęszczających do Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie. Miło wspominać go będą również ci „starsi chłopcy” czyli panowie – nauczyciele pracujący na co dzień w „Trójce”. Dlaczego?…

Odpowiedź nie jest skomplikowana – tego bowiem dnia przedstawicielki płci pięknej – zarówno uczennice jak panie nauczycielki – pamiętając o przypadającym na 30 września „Dniu Chłopca” obok miłych życzeń przygotowały dla nich wiele atrakcji.

Ci spośród uczniów, którzy marzyli o zaszczytnych tytułach „Super Chłopaka”, „Super Omnibusa” oraz „Chłopaka Publiczności” musieli zmierzyć się z wieloma trudnymi zadaniami.

Pokaz umiejętności tanecznych, samodzielne wykonanie bukietu z jesiennych kwiatów, ćwiczenia sprawnościowe, wiedza ogólna z różnych dziedzin…  – to tylko niektóre próby, jakim musieli stawić czoła. Przyglądając się rywalizującym chłopcom można było zauważyć ich bardzo duże zaangażowanie i oryginalność w działaniu oraz – co niezwykle istotne – radość, jaką najwyraźniej sprawiała im możliwość udziału w poszczególnych konkurencjach.

Kto zwyciężył? By nie trzymać nikogo z Czytelników naszej strony internetowej w napięciu,  informuję, że w poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali:

Klaudiusz Wieliński –  „Super Chłopak”, Wiktor Lange – „Super Omnibus”, Karol Adam – „Chłopak Publiczności”.

W imieniu tryumfatorów imprezy oraz wszystkich pozostałych – zarówno tych młodszych jak i … starszych chłopców:) dziękuję za pamięć o naszym wrześniowym święcie i zorganizowanie udanej zabawy.

Możliwość komentowania została wyłączona.