Dzień Chłopca

30 września – ta data znana jest doskonale każdemu z chłopców, począwszy od tych najmłodszych aż po tych najstarszych wiekiem, często dorosłych już mężczyzn. Tego dnia w sposób szczególny traktowani są oni przez przedstawicielki płci pięknej. Nie inaczej było w tym roku.

W środę 30 września z okazji tegorocznych obchodów „Dnia Chłopca” odbył się okolicznościowy apel, podczas którego pani Dyrektor Krystyna Rymaniak złożyła wszystkim chłopcom najlepsze życzenia. Miłym akcentem była także niespodzianka w postaci drobnych upominków jakie otrzymali najstarsi wiekiem chłopcy 😉

W tym wyjątkowym dniu o swoich kolegach ze szkolnej ławki nie zapomniały ich koleżanki. Podczas klasowych spotkań nie zabrakło miłych, okolicznościowych życzeń, były także drobne prezenty. Co warte zauważenia, w bardzo oryginalny sposób uczcili Dzień Chłopca uczniowie klasy I-III szkoły podstawowej, którzy pod opieką swojej wychowawczyni udali się do kawiarni „Cafe Ole”. Tam czekała na nich miła i słodka niespodzianka w postaci przepysznego deseru.

Możliwość komentowania została wyłączona.