Dzień Chłopca w ”Trójce”

Michał Czekała został tryumfatorem tegorocznej edycji okolicznościowego konkursu na „SUPER CHŁOPAKA” Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie. Obok niego miejsca na podium zajęli: Mateusz Pawlak (2) oraz Łukasz Jakubiec (3). Rywalizujący o ten zaszczytny tytuł musieli wykazać się wszechstronnymi umiejętnościami począwszy – od artystycznego wiązania krawatu, poprzez jedzenie cytryny z uśmiechem na ustach po oryginalne zapakowanie prezentu.

W kolejnej odsłonie obchodów „Dnia Chłopca” uczniowie i pracownicy szkoły mieli  okazję śledzić zmagania o miano „Chłopaka Omnibusa”. W tej kategorii z trudami rywalizacji najlepiej poradził sobie Robert Kurek, który zdobył najwięcej punktów.

Piątkową uroczystość mile wspominać będzie zapewne również Kamil Augustyniak, który głosami widowni wywalczył tytuł „Chłopaka Publiczności”. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

W imieniu wszystkich chłopców – zarówno tych najmłodszych jak i tych starszych –  serdecznie dziękuję wszystkim paniom za pamięć i okolicznościowe życzenia.

Maciej Maćkowiak

Możliwość komentowania została wyłączona.