Dzień Dziecka w Śremskim ZOO

1 czerwca to Dzień Dziecka – każdy o tym wie. Uczciliśmy ten dzień w pięknym miejscu – Śremskie ZOO, Park Powstańców Wielkopolskich. Polecamy tę miejscówkę zdecydowanie!

Całą szkołą udaliśmy się tam w czwartek z samego rana, aby wspólnie cieszyć się wspaniałym dniem. Bezchmurne niebo, dobre nastroje, zgrana ekipa – czego chcieć więcej? Moc atrakcji, jaka na nas czekała wywołała wielki uśmiech na naszych twarzach. Po prostu WOW!

Dwa duże „dmuchańce” – och, zjeżdżaliśmy i skakaliśmy prawie do utraty tchu. Powiemy w sekrecie, że nawet nauczyciele. Był też przejazd bryczką po parku – to dopiero była frajda! W międzyczasie z zaciekawieniem obserwowaliśmy zwierzęta w ZOO i spacerowaliśmy w cieniu drzew. Mogliśmy wspólnie pośmiać się i porozmawiać. Nasze żołądki oczywiście też były zadowolone – skosztowaliśmy pysznej zupy i zjedliśmy kiełbasę z grilla. Uraczyliśmy się też  sokami i granitą… Do tego ciasta, które upiekły nasze mamy – w końcu wiemy, że fajnie jak goście też coś przyniosą.

W drodze powrotnej część uczniów zrobiła sobie dłuższy spacer – wzdłuż Kanału Ulgi i Warty. Warto było przemierzyć ten dystans! Kto jak nie my? Szkoda, że nie można tak częściej, że Dzień Dziecka nie jest chociaż raz w tygodniu … Bez wątpienia pozostanie w nas wspomnienie tego czasu. Fajnie było, oj fajnie!!!

Dziękujemy Państwu Monice i Pawłowi Sędziakom oraz Śremskiemu ZOO za to, że uczyniliście Państwo po raz kolejny ten dzień wyjątkowym! Dzięki Państwu wszystkie nasze dzieci miały prawdziwy Dzień Dziecka!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.