Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z okazji popularnego „Dnia Nauczyciela” p. dyrektor złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły okolicznościowe życzenia. Z kolei uczniowie przygotowali niespodziankę w postaci występu artystycznego. Jak co roku czynna była także kawiarenka, do której uczestnicy klas PdP zapraszali pracowników szkoły na kawę i szarlotkę z pysznymi lodami.

W tym świątecznym dniu rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny pt: „Najładniejszy portret nauczyciela„. Jak się okazało, nagrody otrzymały wszystkie klasy, które wzięły udział w konkursowej rywalizacji bowiem trudno było wybrać tą – jedną najlepszą pracę.  Co godne podkreślenia, wszystkie były oryginalne i bardzo ciekawe.

 W piątkowe przedpołudnie nie zabrakło także okolicznościowych zadań dla nauczycieli i pracowników szkoły. Przygotowano dla nich kilka konkurencji, dzięki którym mogli się wzajemnie poznać i zintegrować. Musieli między innymi oceniać czy podane zdania na temat konkretnego nauczyciela czy pracownika szkoły są prawdziwe czy fałszywe  lub poznać daną osobę po elemencie jego garderoby. Na zakończenie świątecznego spotkania nauczyciele zaśpiewali wspólnie piosenkę „Remedium” z repertuaru Maryli Rodowicz.

Piątek 11 października  minął nam miło i przyjemnie. Dużo się od siebie nauczyliśmy i wspólnie złożyliśmy sobie życzenia. Uczniowie przez cały dzień z radością wspominali konkurencje z udziałem nauczycieli.

Możliwość komentowania została wyłączona.