Dzień Kobiet w „Trójce”

dzien kobiet8 marca… tę datę z kalendarza doskonale zna każdy mężczyzna. O popularnym „DNIU KOBIET” pamiętali wszyscy przedstawiciele męskiej części naszej szkoły, począwszy od uczniów po pracowników. Tego wyjątkowego dnia nie zabrakło okolicznościowych życzeń dla wszystkich pań, wiosennych tulipanów, chwili z piosenką jak i niespodzianki w postaci oryginalnych karnetów na specjalistyczne usługi. Te ostatnie wywołały sporo radości i zaciekawienia.

„Park Miejski w Śremie, mini zoo, wały nadwarciańskie – na spacer w poszukiwaniu wiosny zaprasza licencjonowany przewodnik Maciej vel „Gepard”J. Termin do ustalenia”.

„Przejażdżka limuzyną marki AUDI czyli niezapomniana podróż po Śremie z super driverem – Piotrem. Termin i trasa do uzgodnieniaJ”.

„Zaproszenie na seans muzykoterapeutyczny. Prowadzący: Waldemar Zawada. Szczegóły do uzgodnienia”.

„Jak profesjonalnie wykonać karmnik dla ptaków?” – praktycznych wskazówek udzieli Ci znawca tematu Krzysiek P. Skorzystaj z jego wiedzy i doświadczenia”.

„Lato, słońce, Jezioro Grzymisławskie – czyli niezapomniany spływ kajakiem z prezesem „Geparda”J. Szczegóły wyprawy do uzgodnienia.

„Bo do tanga trzeba dwojga” – na szkolenie z zakresu elementarnych kroków Disco Fox („2 na 1”), walca, hip – hop zaprasza „Piter z Trójki”J. W związku z dużym zainteresowaniem zaleca się wcześniejszą rezerwację terminu. Nie zwlekaj!

„Wiosna, ach to ty”  – na plenerową sesję fotograficzną zaprasza Waldi Z” – to tylko przykładowe upominki-karnety spośród blisko 40 – stu jakie trafiły do rąk naszych pań. Zachęcamy do ich zrealizowaniaJ!

W uzupełnieniu informujemy, że w trakcie czwartkowego święta rozegrany został również mecz w warcaby pomiędzy reprezentacją kobiet (Jagoda Menzel, Martyna Grelus, Kinga Bugzel – trzy najlepsze warcabistki w gronie uczennic oraz p. Dyrektor Krystyna Rymaniak i p. Dominika Stefaniak) i mężczyzn (Adrian Malinowski, Patryk Szczęsny, Szymon Kubiak – najlepsi gracze wśród chłopców oraz p. Waldemar Zawada i p. Piotr Łabutka). Spotkanie zakończyło się wygraną panów 3:2. W poszczególnych partiach odnotowaliśmy następujące rezultaty: Jagoda – Adrian – remis 0,5:0,5 , Martyna – Patryk 1:0, Kinga – Szymon 0,5:0,5, p. Dyrektor – p. Waldek 0:1, p. Dominika – p. Piotr 0:1.

Wszystkim paniom w jakikolwiek sposób związanych z naszą szkołą życzymy zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz tego abyście zawsze były zadowolone ze swojego życia. Ponad dwa tysiące lat temu Marek Tuliusz Cyceron – rzymski pisarz, mówca, prawnik, dowódca wojskowy, człowiek wszechstronnie wykształcony mówił: „Zadowolenie ze swojego życia  jest największym i najpewniejszym bogactwem” – nie zapominajcie o tym. Wszystkiego dobrego!

Możliwość komentowania została wyłączona.