„Gepardowcy” w TVP

gepardowcy w tvpOd 4 marca br. pracownicy redakcji sportowej TVP3 Poznań towarzyszą zawodnikom Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie Poznań podczas zawodów sportowych. W ciągu kilku miesięcy mieli okazję zobaczyć między innymi  zmagania badmintonistów w Trzciance, rywalizację na torach bowlingowych poznańskiego centrum NIKU BOWLING jak i pojedynki tenisistów stołowych rozgrywanych w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Efektem dziennikarskiej pracy jest blisko 13-minutowy reportaż, jaki wyemitowany został przez TVP3 Poznań w magazynie „Wielkopolska na Sportowo” w dniu 2 maja 2017 roku.

W materiale filmowym wielokrotnie pojawiają się zawodnicy „Geparda” – w swoich charakterystycznych pomarańczowych koszulkach. Można dostrzec ich zarówno grających w badmintona, bowling jak i w tenisa stołowego. Co ciekawe, zawodnicy naszego klubu znaleźli się także w gronie osób udzielających krótkich wywiadów. W tym momencie wypada pogratulować Julicie Ławniczak i Szymonowi Tomaszewskiemu odwagi, bowiem stanąć „oko w oko” z kamerą nie jest łatwym zadaniem i nie każdy potrafi podjąć takie wyzwanie.

Reportażu z udziałem „Gepardowców” i przedstawicieli innych klubów nie można przegapić! Reasumując zapraszamy wszystkich Czytelników naszej szkolnej strony internetowej do obejrzenia materiału autorstwa Beaty Oryl-Stroińskiej.

„Gepardowcy” w TVP

Możliwość komentowania została wyłączona.