Goście pod wrażeniem

Goscie pod wrazeniemKolejne w historii naszej szkoły „Drzwi Otwarte” przeszły do historii. Cieszymy się, że podczas tegorocznej edycji mogliśmy powitać przybyłych gości w nowej części naszej placówki. Zarówno nowocześnie wyposażona dobudówka jak i odnowione kilka miesięcy temu klasopracownie czy hol główny starej części szkoły wywołały wiele pozytywnych komentarzy. Budynek „Trójki” w obecnym kształcie bardzo podobał się odwiedzającym. Wśród nich znaleźli się między innymi byli uczniowie i emerytowani nauczyciele pracujący niegdyś w naszej szkole. Z zainteresowaniem zwiedzali swój dawny „drugi dom” i co najistotniejsze opuszczali go zachwyceni zmianami jakie dokonały się „Trójce”.

Co ważne dla nas, podczas „Drzwi Otwartych” nie zabrakło także rodziców bezpośrednio zainteresowanych ofertą edukacyjną naszej szkoły. Z myślą o nich jak i o ich dzieciach w poszczególnych klasopracowniach przygotowano okolicznościowe wystawy przybliżające specyfikę naszej placówki oraz jej codzienną działalność. Rodzice mogli ponadto porozmawiać z uczącymi w szkole nauczycielami jak i obejrzeć różnorodne pomoce dydaktyczne wykorzystywane w szkole.

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że tegoroczna edycja „Drzwi Otwartych” należała do udanych. Na kolejne spotkanie zapraszamy w 2019 roku. Do zobaczenia.

Możliwość komentowania została wyłączona.