Grudniowy raport z budowy

Grudniowy raport z budowyZ wielką radością możemy poinformować, że z końcem listopada br. zakończony został etap prac budowlanych. Tym samym opuścili nas murarze, tynkarze, instalatorzy oraz inni specjaliści, dzięki którym powstała nowa część naszej szkoły.

Na początku grudnia rozpoczęliśmy z kolei etap wyposażania klasopracowni. Do pachnących świeżością sal trafiły nowe meble: szafy, stoły, krzesła oraz część pomocy dydaktycznych. W łazienkach zainstalowana została niezbędna armatura. Na korytarzu pojawiły się natomiast wieszaki na odzież. To nie koniec nowości. Pomiędzy dwoma pracowniami zamontowana została mobilna (przesuwana – przyp. red.) ściana, która dotarła do nas od producenta z odległego Lublina. Oczekujemy jeszcze między innymi na tablicę multimedialną.

Co bardzo ważne, nowa część naszej szkoły została już skontrolowana przez kominiarza oraz przedstawicieli Sanepidu z Poznania. By dokonać oficjalnego otwarcia nowego budynku, potrzebna jest jeszcze pozytywna opinia o dopuszczeniu do użytkowania przez Straż Pożarną oraz Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Możliwość komentowania została wyłączona.