Kacper i Sławek mistrzami

Mistrzostwa ZSS w Piłkarzyki12 dwuosobowych drużyn, 24 mecze, 459 goli, 19 – średnia zdobytych bramek na jedno spotkanie, 30 – największa ilość goli w jednym pojedynku (mecz pomiędzy zespołami: Fabian Grabowski/Jakub WerulikAdam Skrzypczak/Maciej Skrzypczak 13:17) – to  najkrótsze statystyczne podsumowanie II edycji Mistrzostw ZSS w Piłkarzyki.

Tegoroczne rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i dostarczyły uczestnikom mnóstwo emocji. Tytuł mistrzowski wywalczył Kacper Michalski grający w parze ze Sławomirem Brygierem. W ostatnim pojedynku turnieju, decydującym o zdobyciu pierwszego miejsca pokonali – po zaciętej grze – Patryka Pewińskiego i Adriana Malinowskiego 8:7.

Jak się okazuje mistrzowie byli jedyną drużyną, która w trakcie zawodów nie przegrała żadnego meczu. Bilans gier z udziałem Kacpra i Sławka jest imponujący: 5 spotkań – 5 wygranych, 66 strzelonych goli i 37 straconych.  Brawa dla mistrzów!

Na koniec podsumowania II Mistrzostw ZSS w Piłkarzyki prezentujemy najlepsze zespoły tegorocznej imprezy, które zajęły miejsca od 1-6:

  1. Kacper Michalski/Sławomir Brygier
  2. Adrian Malinowski/Patryk Pewiński
  3. Adam Skrzypczak/Maciej Skrzypczak
  4. Kamil Augustyniak/Jakub Gendera
  5. Szymon Kubiak/Mikołaj Maliński
  6. Marcin Drzewiecki/Kamil Krauze

Możliwość komentowania została wyłączona.