Kawiarenka z pysznościami

Sałatki owocowe, ciasto drożdżowe, lody dla ochłody, galaretki z owocami, sok karotka na piękną cerę, koktajl na dobry humor – to tylko przykładowe pyszności, które są lub niebawem będą dostępne w szkolnej kawiarence. Jak informują pomysłodawcy jej utworzenia – uczniowie klas II i III PdP – będzie ona czynna w każdy poniedziałek w godzinach 12:20 – 12:40. We wspomnianym terminie za jedyne 2 zł można nabyć i skosztować zdrowych specjałów przygotowanych przez uczniów klasy p. Dominiki Stefaniak.

Za nami już dwa „kawiarenkowe” poniedziałki. Jak się okazuje przygotowywane podczas zajęć kulinarnych smakołyki cieszą się sporym zainteresowaniem uczniów jak i nauczycieli.  Gratulujemy pomysłu!

Korzystając z okazji informujemy, że w szkole został ogłoszony konkurs na nazwę kawiarenki. Swoje propozycje można składać na kartce i przekazywać je Tobiaszowi Zawiercie lub Sławomirowi Skrzypczakowi. Termin zgłoszeń upływa w dniu 25 września.

Zgodnie z zapowiedzią „właścicieli” kawiarenki, konkurs zostanie rozstrzygnięty trzy dni później (poniedziałek 28.09.). Tego dnia społeczność szkolna w drodze głosowania wybierze nazwę dla swojego lokalu. Uwaga! Autor najciekawszej nazwy otrzyma nagrodę specjalną – przez cały rok szkolny będzie mógł bezpłatnie zajadać się smakołykami z kawiarenki.

Możliwość komentowania została wyłączona.