KOMUNIKAT 3 z dnia 23.03.2020

Drodzy Rodzice i Opiekunowie !

W związku z ogłoszeniem rozporządzeń :

 – Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19,

 – Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19

 

Wprowadzamy zdalne nauczanie w naszej szkole które będzie uwzględniać możliwości  psychofizyczne i techniczne wszystkich uczestników tego procesu.

Prosimy o realizowanie zadań umieszczonych na stronie internetowej szkoły, w zakładce ZDALNE NAUCZANIE,  w miarę możliwości uczniów i Państwa zasobów technicznych.

Pakiety zadań będą ukazywały się w każdy poniedziałek – na cały tydzień. W dniu 30 marca ukażą się na stronie zadania obowiązujące na kolejny tydzień.

Prosimy o systematyczną pracę i zbieranie wytworów uczniów ( karty pracy, rozwiązane zadania, rysunki) do teczek. Prosimy również o zapisywanie daty wykonania zadania na poszczególnych kartkach.

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i chętnie dokonamy zmian, które będą miały na celu usprawnienie nauki.

Prosimy o wyrozumiałość w stosunku do swoich dzieci – dla nich też jest to nowa sytuacja.

Liczymy na współpracę z Państwa strony!

Możliwość komentowania została wyłączona.