Mamy nowy samorząd

W nadchodzącą niedzielę (16.11.2014 r.) tylko pełnoletni członkowie naszej szkolnej społeczności mają prawo zagłosować na burmistrza oraz przedstawicieli do Rad: Powiatu i Miasta. Na czym polegają wybory i jak przebiegają wiedzą jednak wszyscy z nas. Braliśmy bowiem udział w naszych szkolnych, prawdziwych wyborach na przewodniczącego Samorządu Szkolnego. O to stanowisko ubiegali się: Agnieszka Kowalska, Patrycja Krauze, Kamil Augustyniak, Marcin Jessa, Filip Pawlak, Patryk Szczęsny.

W wyniku tajnego, powszechnego, równego głosowania wyłoniono Prezydium Samorządu Uczniowskiego, które w tym roku szkolnym tworzyć będą: Agnieszka Kowalska (przewodnicząca), Patrycja Krauze (zastępca przewodniczącej) oraz Kamil Augustyniak.

Władza, ale przede wszystkim odpowiedzialność za zadania przypadła głównie dziewczynom. Liczymy na udaną współpracę, zaangażowanie i dobre pomysły. Wszystkich chętnych zapraszamy na cotygodniowe spotkania Samorządu, które będą się odbywać w piątki podczas dużej przerwy. Już wkrótce pierwsze zadanie!

 

Możliwość komentowania została wyłączona.