Mistrzowie PIŁKARZYKÓW

mistrzowie-pilkarzykowZrobiła prawdziwą furorę. Przyciąga uwagę zarówno najmłodszych jak i najstarszych uczniów naszej szkoły. Wzbudza zainteresowanie dziewcząt i chłopców.  Gra w PIŁKARZYKI – to o niej mowa –  w przeciągu kilku miesięcy stała się najpopularniejszą grą  naszych uczniów.

W środę 21 grudnia br. odbyło się oficjalne zakończenie i podsumowanie I Mistrzostw ZSS, jakie rozgrywane były od 26 października br. Historyczne tytuły mistrzów wywalczyli Damian Menzel i Sławomir Brygier, którzy w drodze po złoto odnotowali komplet zwycięstw. W finałowym spotkaniu nie dali szans duetowi Tobiasz ZawiertaSławomir Skrzypczak pokonując swoich rywali 15:4 (!). Zdecydowanie odmienny przebieg miał mecz o drugie i trzecie miejsce. Po bardzo wyrównanej grze wspomniani wyżej Tobiasz i Sławek wygrali 7:6 z Kamilem Krauze i Filipem Pawlakiem. Tuż za podium, na czwartej pozycji ukończyła rywalizację w turnieju najlepsza z par żeńskich grająca w składzie: Monika i Jagoda Menzel (brawo!).

W pierwszej edycji Mistrzostw ZSS w PIŁKARZYKI wzięło udział 16 dwuosobowych drużyn (32 osób). W trakcie całego turnieju, w 29 rozegranych meczach strzelono 311 bramek, co daje imponującą średnią – 10,7 bramek na jedno spotkanie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy osiągniętych wyników, a wyrazy uznania kierujemy do zdobywców mistrzowskiej korony – duetu: Damian Menzel – Sławomir Brygier. Brawa dla MISTRZÓW!

Ps.

Klasyfikacja końcowa turnieju (6 najlepszych drużyn):

   1. Damian Menzel/Sławomir Brygier
   2. Tobiasz Zawierta/Sławomir Skrzypczak
   3. Filip Pawlak/Kamil Krauze
   4. Jagoda Menzel/Monika Menzel
   5. Martyna Grelus/Jakub Nędzewicz
   6. Marcin Drzewiecki/Łukasz Duda

mistrzowie-pilkarzykow-1

Możliwość komentowania została wyłączona.