Nakrętki dla Stasia

nakretkiZbierane są w całej Polsce… niebieskie, żółte, czerwone, białe, małe, duże, okrągłe, plastikowe – jednym słowem NAKRĘTKI. Zapewne wielu z Czytelników naszej strony słyszało o licznie organizowanych akcjach zbierania tego plastikowego surowca. Ich pozyskiwaniem zainteresowane są między innymi stowarzyszenia czy hospicja. Uczestnicy zbiorek wspomnianych odpadów stawiają sobie za cel zdobycie środków finansowych na pomoc potrzebującym, a przy okazji dbają o środowisko naturalne.

W tym miejscu chcemy przypomnieć, że od kilku już lat w naszej szkole prowadzona jest zbiórka nakrętek dla Stasia Ratajczaka. Jego rodzice serdecznie dziękują za dotychczasowe wsparcie i proszą o kontynuowanie akcji.

            Drodzy Czytelnicy naszej strony, jeśli macie w domu różnego typu plastikowe nakrętki po napojach (woda mineralna, soki owocowe, oranżada, cola itd.), jogurtach pitnych, środkach chemicznych to nie wyrzucajcie ich na śmietnik! Umyjcie je i po osuszeniu przynieście do szkoły. Razem możemy uzbierać wielką górę nakrętek. Nie bądźmy obojętni na potrzeby innych osób, jeśli można pomagajmy.

Możliwość komentowania została wyłączona.