Nie ma mocnych na Tobiasza

24 uczestników, 48 pojedynków, blisko 10 godzin spędzonych przy stole do pingponga, spora dawka sportowych emocji –  to najkrótsze podsumowanie Mistrzostw ZSS w Tenisie Stołowym Chłopców, które zakończyły się w piątek 8 marca.

Głównym bohaterem imprezy okazał się Tobiasz Zawierta, który kolejny już raz nie miał sobie równych i zasłużenie – w pięknym stylu, czwarty raz z rzędu! – wywalczył pierwsze miejsce. W tym miejscu warto wspomnieć, że dominacja Tobiasza w „Trójce” trwa od 2010 roku! Od tamtej pory nikt nie może znaleźć sposobu, by go pokonać. To coś niesamowitego!

W tegorocznych rozgrywkach wyższość Tobiasza musieli uznać: Maciej Dudziak, Kamil Płończak, Adrian Kicki, Łukasz Jakubiec i Szymon Tomaszewski. Co godne podkreślenia, w drodze do tytułu mistrzowskiego Tobiasz nie przegrał żadnego seta.

Drugie miejsce na podium przypadło Adrianowi Kickiemu, który w grupie finałowej po przegranej z Tobiaszem pokonał Łukasza Jakubca i Szymona Tomaszewskiego. Zdobywcą brązowego medalu okazał się natomiast wspomniany przed momentem Łukasz Jakubiec.

Najlepsza szóstka mistrzostw: 1. Tobiasz Zawierta, 2. Adrian Kicki, 3. Łukasz Jakubiec, 4. Szymon Tomaszewski, 5. Maciej Piechel, 6. Marcin Jessa.

Kto wywalczy mistrzowską koronę w kolejnych zawodach? Czy ktoś zdoła pokonać Tobiasza? Odpowiedź na te pytania poznamy za rok, a dzisiaj gratulujemy najlepszym pingpongistom „Trójki” wspaniałej postawy zaprezentowanej w trakcie tegorocznej imprezy.               Maciej Maćkowiak

Możliwość komentowania została wyłączona.