Niech żyją wakacje!

wakacjeTradycyjnym, uroczystym apelem zakończył się rok szkolny 2015/2016. Bez wątpienia na długo pozostanie on w pamięci sporej grupy uczniów (Wojciech Bączyk, Rafał Burek, Małgorzata Dudziak, Marcin Jessa, Marta Lampasiak, Natalia Giernacka, Monika Pospiech, Leszek Szydłowski, Monika Wróblewska), którzy 25 czerwca br. odebrali świadectwa ukończenia szkoły i pożegnali się z naszą placówką.

Zgodnie z planem piątkowy apel rozpoczął się ostatnim dzwonkiem, po którym z krótkim przemówieniem wystąpiła dyrektor ZSS – p. Krystyna Rymaniak. Chwilę później głos zabrał obecny na uroczystości starosta Powiatu Śremskiego – p. Zenon Jahns. Oboje gratulowali uczniom ich osiągnięć, dziękowali rodzicom i pracownikom szkoły za współpracę, wspominali o planach związanych z rozbudową szkoły, a na koniec życzyli wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Po oficjalnej części apelu i wręczeniu świadectw absolwentom, z krótkim programem wokalno-tanecznym zaprezentowali się nasi szkolni artyści z zespołów „Zielone Nutki” oraz „Radosna Trójka”. Ostatnim akcentem piątkowej uroczystości były spotkania klasowe uczniów i rodziców z wychowawcami, podczas których każdy otrzymał upragnione świadectwo, a wyróżniający się w nauce, zachowaniu jak i innych dziedzinach (np. sztuka, sport, konkursy) uczniowie odebrali okolicznościowe nagrody. W ten sposób kolejny rok szkolny przeszedł do historii.

„Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las. I niebo, i słońce, wolny, swobodny czas….”  – ze śpiewem na ustach życzymy wszystkim uczniom, absolwentom i ich rodzicom, pracownikom i sympatykom naszej szkoły udanych, pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Możliwość komentowania została wyłączona.