Niech żyją wakacje!

W piątkowe przedpołudnie spotkaliśmy się na okolicznościowym spotkaniu z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Zgodnie z harmonogramem kilka minut po godzinie 9.00 słowo wstępne wygłosiła p. dyrektor Krystyna Rymaniak, a chwilę później głos zabrał Starosta Powiatu Śremskiego p. Zenon Jahns. W swoim wystąpieniu gratulował absolwentom ukończenia szkoły, a pozostałym uczniom uzyskania promocji do kolejnej klasy. Słowa podziękowania za trud wychowania dzieci skierował także pod adresem rodziców. Pracownikom szkoły dziękował z kolei za dobrą pracę. Korzystając z okazji wspomniał także o planach związanych z pracami remontowo-budowlanymi, jakie odbywać się będą na terenie szkoły w czasie wakacji.

 W dalszej części uroczystego apelu wręczone zostały świadectwa uczniom, którzy zakończyli naukę w naszej placówce jak i tym, którzy ukończyli gimnazjum i będą kontynuować kształcenie w klasie PdP.   

 Ostatnim akcentem piątkowej uroczystości były występy w wykonaniu uczniów klas PdP oraz członków zespołu muzycznego „Zielone Nutki”. Chwilę po zakończeniu programu artystycznego rozbrzmiał ostatni dzwonek oznajmujący rozpoczęcie wakacji.

Wszystkim osobom w jakikolwiek sposób  związanym z naszą szkołą (uczniom, rodzicom, pracownikom, sympatykom etc.) życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, spełnienia marzeń o bliskich i dalekich podróżach. Do zobaczenia we wrześniu…

Możliwość komentowania została wyłączona.