Nominowana do „CZŁOWIEKA ROKU 2016”

Z wielką przyjemnością informujemy, że Dominika Stefaniak – przedstawicielka naszego szkolnego Grona Pedagogicznego znalazła się w grupie osób – kandydatów do zaszczytnego tytułu CZŁOWIEK ROKU 2016 „Tygodnika Śremskiego” i „Głosu Wielkopolskiego” w powiecie śremskim. Dla społeczności naszej szkoły to zarazem powód do dumy i radości. Cieszymy się, że działalność Dominiki Stefaniak na rzecz osób z niepełnosprawnością została dostrzeżona.

Korzystając z okazji informujemy, że nasza kandydatka do tytułu „CZŁOWIEK ROKU 2016” związana jest z Zespołem Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie od 2002 roku. W tym czasie dała się poznać zarówno jako dobra, kreatywna nauczycielka jak i aktywna działaczka Klubu Olimpiad Specjalnych „Gepard”. Od wielu lat działa także w Śremskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Trójka”. Od 2015 roku jest jego prezesem. Z zaangażowaniem kontynuowała starania o utworzenie w Śremie Warsztatu Terapii Zajęciowej, a po uzyskaniu zgody władz rozpoczęła procedurę jego otwarcia, by w grudniu 2016 roku WTZ przyjął 30 dorosłych osób na rehabilitację.

Odskocznią od pracy dla „zabieganej” Dominiki Stefaniak jest działka. Praca w przydomowym ogrodzie to jej hobby. Uwielbia ponadto rodzinne spacery po lesie jak i górskie wyprawy.

Wszystkich chętnych do oddania głosu na naszą kandydatkę na „CZŁOWIEKA ROKU 2016” prosimy o wysłanie sms o treści CZR.143 na numer 72335 (koszt 2,46 zł z VAT)

Ps.

Więcej informacji o plebiscycie „CZŁOWIEK ROKU 2016” można znaleźć na stronie srem.naszemiasto.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.