Odliczanie czas zacząć!

Bardzo dużymi krokami zbliżamy się do dnia 25 października. To właśnie na ten dzień zaplanowaliśmy główną uroczystość związaną z obchodami Jubileuszu 100 – lecia budynku i 40 – lecia Szkoły Specjalnej w Śremie.

To wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Hali Sportowej „Bazar”. Jego uczestnikami będą liczni goście –  przedstawiciele władz samorządowych i oświatowych,  nauczyciele pracujący niegdyś w murach „Trójki”, a także absolwenci różnego typu szkół jakie mieściły się w budynku naszej placówki. Naturalnie nie zabraknie także całej społeczności Zespołu Szkół Specjalnych – dyrektora, grona pedagogicznego, pracowników administracji, uczniów oraz rodziców.

W programie jubileuszowej uroczystości przewidziano część artystyczną, okolicznościowe wystąpienia, zwiedzanie szkoły, zapoznanie z dorobkiem placówki oraz spotkanie przy kawie.

Przygotowywana przez nas impreza będzie zwieńczeniem trwających od stycznia br. obchodów „Roku z Trójką”.

Korzystając z okazji przypomnę, że w celu uświetnienia podwójnego jubileuszu naszej szkoły zorganizowaliśmy do tej pory: wystawę fotograficzną „Mam to w genach”, koncert poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu „Dom o Zielonych Progach”, festyn rodzinny „Mamo, tato zagraj ze mną w boule”.

Uwaga! W dniu 16. września, na 40 dni przed naszą historyczną uroczystością rozpoczynamy oficjalne odliczanie.         MM

Ps.

O przebiegu przygotowań będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.