Pary rozlosowane

Sporo emocji towarzyszyło ceremonii losowania Mistrzostw Zespołu Szkół Specjalnych w Śremie w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, które odbyło się we wtorek 28 stycznia.

Kto w pierwszej rundzie zagra z wielokrotnym mistrzem „Trójki” Tobiaszem Zawiertą? Czy podobnie jak przed rokiem Adrian Kicki zmierzy się z Pawłem Kubiakiem? Odpowiedź na te i wiele innych niewiadomych poznaliśmy po godzinie dwunastej, podczas dużej przerwy. To wtedy w obecności zainteresowanych udziałem w zawodach, przeprowadzone zostało losowanie par pierwszej rundy mistrzostw.

Jak się okazało podobnie jak przed rokiem przeciwnikiem Tobiasza Zawierty będzie Maciej Dudziak. Bardzo ciekawie zapowiadają się także pojedynki Rafała Jańczyka z Łukaszem Starkiewiczem czy Kamila Płończaka z Damianem Menzelem. Bez wątpienia wiele emocjonujących spotkań rozegrają także dziewczęta.

Wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji (33 osoby – 11 dziewcząt, 22 chłopców) o miano najlepszego pingpongisty „Trójki” w roku 2014 życzymy doskonałych zagrań, wygranych pojedynków i niezapomnianych wrażeń. Pierwsze mecze już po feriach!

W uzupełnieniu informacji prezentujemy poniżej zestawienie par pierwszej rundy rozgrywek.                                                    Maciej Maćkowiak

 

Grupa żeńska:

Barbara Marciniak – Joanna Burdajewicz

Katarzyna Błaszak – Monika Menzel

Dorota Kubiak – Anna Sobkowiak

Marta Lampasiak – Natalia Giernacka

Joanna Paluszkiewicz – wolny los

Zuzanna Dolniak – Julita Ławniczak

 

Grupa męska

Wiktor Lange – Robert Kurek

Szymon Tomaszewski – Patryk Szczęsny

Łukasz Jakubiec – Rafał Burek

Marcin Jessa – Paweł Kubiak

Wiktor Barcz – Łukasz Duda

Adrian Kicki – Marcin Drzewiecki

Tobiasz Zawierta – Maciej Dudziak

Tobiasz Hołderny – Adam Skrzypczak

Kamil Płończak – Damian Menzel

Maciej Piechel – Filip Pawlak

Rafał Jańczyk – Łukasz Starkiewicz

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.