Pierwszy dzwonek za nami

Zachmurzenie i opady deszczu towarzyszyły inauguracji roku szkolnego 2014/2015. Niekorzystna aura nie wpłynęła na szczęście na samopoczucie uczniów naszej szkoły, którzy w poniedziałek 1 września w dobrych nastrojach pojawili się na okolicznościowym apelu.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego wszystkich przybyłych – zarówno uczniów, rodziców, pracowników szkoły jak  i przedstawiciela Starostwa Powiatowego – Pana Romana Szydłowskiego powitała Pani Dyrektor Krystyna Rymaniak. Zabierając głos z radością podzieliła się informacjami o przeprowadzonych w trakcie wakacji remontach. „Udało się nam pomalować hol i klasopracownie. Wokół szkoły położona została kostka chodnikowa, wykonany został także podjazd. Z myślą o najmłodszych uczniach wybudowany został również plac zabaw. Do końca września powstanie ponadto boisko sportowe”  – wspomniała Pani Dyrektor.

 W swoim krótkim wystąpieniu powitała nowych uczniów życząc zarówno im jak i pozostałym wytrwałości i powodzenia w nauce. Nauczycielom życzyła z kolei kreatywności, pozytywnej energii, zapału i zdrowia niezbędnych w codziennej pracy.

Możliwość komentowania została wyłączona.