Pobiegli dla Zuzi

W niecodzienny sposób na kartach historii naszej szkoły zapisały się panie – Agnieszka Stępa, Donata Płończak i Monika Maślińska. W niedzielę 19. października wraz z sympatykiem naszej placówki – Tomaszem Rzyha wzięły udział w sztafecie biegowej na dystansie 4 x 2400 m, jaka zorganizowana została przez stowarzyszenie Runner`s Power.

Na starcie imprezy obok naszego zakładowego teamu „Special Commando” stanęło jeszcze 49 ekip. W gronie 200. biegaczy nie brakowało prawdziwych amatorów (do nich zaliczał się nasz zespół), którym przyszło zmierzyć się zarówno z trudami trasy jak i wytrwanymi miłośnikami biegania z reprezentantką Polski, uczestniczką igrzysk olimpijskich w Londynie – Patrycją Wyciszkiewicz na czele.

Co godne podkreślenia, podczas niedzielnej imprezy ważna była rywalizacja sportowa, osiągnięcie jak najlepszych rezultatów, ale nadrzędnym celem jaki przyświecał wszystkim startującym ekipom było zebranie jak największej kwoty pieniędzy na leczenie uczennicy naszej szkoły – Zuzanny Lambryczak.

Z wielką przyjemnością informujemy, że zawody wypadły znakomicie i dostarczyły mnóstwo emocji zarówno samym uczestnikom sztafety jak i licznej grupie kibiców, wśród których nie brakowało przedstawicieli i sympatyków naszej szkoły.

Tryumfatorami biegu zostali reprezentanci KSA Fitness ZONE, ale dla nas prawdziwymi bohaterami niedzielnej sztafety pozostaną  NASI – czyli członkowie „Special Commando”. Ukłony, brawa, gratulacje;-)!

Ps.

W uzupełnieniu załączamy poniżej link, dzięki któremu można zapoznać się ze szczegółowymi wynikami biegu.

http://www.runnerspower.pl/Pliki/wyniki_open

Możliwość komentowania została wyłączona.