Pora na wakacje

Chorwacja, Syberia z Bajkałem, Portugalia, Egipt, Hawaje… i wiele innych miejsc na świecie – wszystkie kuszą atrakcjami turystycznymi. Warto je odwiedzić. My zachęcamy jednak do wędrówek po Polsce. W nasze piękne góry – od Karkonoszy przez Tatry po Bieszczady, nad Bałtyk – od Świnoujścia po Krynicę Morską, na Mazury, gdzie największe jeziora – Śniardwy, Mamry, Dargin, Niegocin, Bełdany wabią miłośników żagli, na pełne niezapomnianych wrażeń spływy kajakowe Biebrzą, Czarną Hańczą, Krutynią, Piławą czy Drawą, nad liczne jeziora, do lasów Puszczy Białowieskiej i wielu innych przepięknych zakątków naszego kraju. Jedźcie, podziwiajcie i bezpiecznie wypoczywajcie! Udanych wakacji i wspaniałych przygód.

Kto podróżuje, żyje dwa razy” pisał Hans Christian Andersen, a Św. Augustyn mówił „Świat jest księgą, a ci którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę”.  Te cenne, ponadczasowe uwagi warto zapamiętać.

Reasumując – jeszcze raz polecamy wszystkim  wakacyjne podróże. W tym miejscu warto wspomnieć, że grupa pracowników naszej szkoły już dzisiaj, w sobotni wieczór rusza na tygodniową wyprawę w Bieszczady. Bazę wypadową zakładamy w miejscowości Pszczeliny (7 kilometrów od Ustrzyk Górnych).  Co ciekawe, to już nasza siedemnasta (!) letnia wycieczka. Wspaniała tradycja, tysiące wspomnień, niezapomniane przygody…

Możliwość komentowania została wyłączona.