Postawili na rekreację

Sprzyjająca, słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom sobotniego (31.05.14 r.) festynu, jaki odbył się w siedzibie naszej szkoły. Zgodnie z założeniami organizatorów impreza miała charakter rekreacyjny i jak się okazało był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Przygotowane atrakcje przypadły do gustu zarówno uczniom jak i licznie przybyłym rodzicom i sympatykom „Trójki”. Sporym zainteresowaniem – zwłaszcza najmłodszych – cieszyły się konkurencje sprawnościowe, zabawy z chustą Klanza, skoki przez skakankę czy rysowanie kredą.

W ramach festynu odbył się także kolejny turniej z cyklu „Mamo, tato zagraj ze mną w boule”. Co ciekawe, w jego piątej – jubileuszowej – edycji wzięło udział aż 16 dwuosobowych ekip  złożonych z dziecka i osoby dorosłej (rodzica bądź nauczyciela). Tryumfatorkami zawodów okazały się Joanna Paluszkiewicz z mamą Małgorzatą, które jako jedyne odnotowały komplet zwycięstw (5). Drugie miejsce (4 wygrane) wywalczył z kolei Rafał Jańczyk grający w parze z p. Dorotą Borowską.  Na trzecim stopniu podium znalazł się natomiast Wiktor Barcz z mamą Hanną.

Przez cały czas trwania festynu czynna była okolicznościowa kawiarenka. Z chęcią zaglądali do niej amatorzy kawy, herbaty oraz domowych wypieków. Uczestnicy sobotniej imprezy mogli także rozkoszować się smakiem wiosennych kanapek przygotowanych specjalnie na okoliczność festynu.

Nieodłącznym elementem naszych szkolnych uroczystości jest także muzyka. Co zrozumiałe, nie mogło zabraknąć jej w sobotnie przedpołudnie. Dźwięki znanych i lubianych przebojów towarzyszyły uczestnikom festynu aż do jego zakończenia.

Kolejna „Trójkowa” impreza jest już za nami, przeszła do historii. Pozostanie we wspomnieniach utrwalonych zarówno w naszej pamięci jak i na licznych zdjęciach. Czy była udana? Ocenę niech wystawią uczestnicy! 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.