Powitanie Tobiasza…

Srebrny medal na 25 metrów stylem grzbietowym, brązowy krążek na 25 metrów stylem dowolnym oraz 4 miejsce w sztafecie 4×25 metrów stylem dowolnym – to osiągnięcia Tobiasza Zawierty – ucznia naszej szkoły, który na przełomie czerwca i lipca br. reprezentował Polskę na XIII Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, jakie odbywały się w stolicy Grecji – Atenach.

Idealną okazją, by wspomnieć o dokonaniach naszego pływaka jak i pogratulować mu uzyskanych wyników była piątkowa inauguracja nowego roku szkolnego. Obecni na niej uczniowie, rodzice jak i pracownicy „Trójki” z zaciekawieniem wysłuchali krótkiej relacji z pobytu Tobiasza w Grecji. Zapoznali się także z treścią listu gratulacyjnego, który reprezentant „Geparda” otrzymał od Pierwszej Damy RP – Pani Anny Komorowskiej.

W trakcie spontanicznego spotkania Tobiasz z dumą zaprezentował zdobyte w Atenach medale. Z naszej strony gratulujemy mu znakomitego występu na igrzyskach i życzymy kolejnych, udanych startów. Tobiaszu, tak trzymaj!

 

Możliwość komentowania została wyłączona.