Pożegnanie Joanny, Dominika i Tobiasza

Pozegnanie Joanny, Dominika i TobiaszaW dniu 13 czerwca br. z inicjatywy rodziców uczniów klas Przysposabiających do Pracy odbyło się wyjątkowe spotkanie. Zgodnie z intencją pomysłodawców poświecone zostało pożegnaniu Joanny Burdajewicz, Dominika Parzy oraz Tobiasza Zawierty, którzy w tym roku szkolnym kończą naukę w naszej placówce. W trakcie okolicznościowej uroczystości nie zabrakło wspomnień jak i rozmów o dalszych planach głównych bohaterów wtorkowego spotkania.

Korzystając ze sposobności kilka słów do Joanny, Tobiasza i Dominika skierowała między innymi p. dyrektor Krystyna Rymaniak. „Nie zapominajcie o szkole, odwiedzajcie nas. Tutaj macie przyjaciół. Zawsze jesteście mile widziani” – powiedziała.

Co warte zauważenia, cała trójka kończących pobyt w murach naszej szkoły związana była z nią przez wiele lat. Wszystkie etapy – od szkoły podstawowej poprzez gimnazjum po szkołę PdP zaliczyli Tobiasz Zawierta i Dominik Parzy, którzy spędzili w popularnej „Trójce” odpowiednio 15 i 14 lat. Z kolei Joanna Burdajewicz uczęszczała do naszej placówki 9 lat.

Warto podkreślić, że wszyscy wnieśli w życie szkoły dużo radości i trudno nam będzie się z nimi rozstać. Pozostaje życzyć im sukcesów, zadowolenia i szczęścia w dorosłym życiu.

Możliwość komentowania została wyłączona.