Promocyjne spotkanie

drzwi otwarteZgodnie z zapowiedzią w poniedziałkowe popołudnie 20 marca br. w Zespole Szkół Specjalnych zorganizowaliśmy „DRZWI OTWARTE”. Zainteresowani ofertą naszej placówki mieli okazję zwiedzić poszczególne klasopracownie, zobaczyć ich wyposażenie jak i  porozmawiać z nauczycielami. Szczegółowych informacji na temat specyfiki szkoły, metod pracy z uczniami, różnorodnych form zajęć udzielała – podczas okolicznościowej prezentacji multimedialnej – p. dyrektor Krystyna Rymaniak.

W trakcie naszej promocyjnej akcji przygotowaliśmy ponadto wiosenny kiermasz prac wykonanych przez uczniów. Jak zawsze przy tego typu spotkaniach czynna była szkolna kawiarenka oferująca kawę i domowe wypieki.

Podczas „DRZWI OTWARTYCH” nie zabrakło również atrakcji dla dzieci, które zawitały do naszej szkoły wraz z rodzicami. Nasi najmłodsi goście mieli szansę między innymi wziąć udział w pokazowych zajęciach sekcji sportowej „Gepard – Młodziki”. Sporą atrakcją dla dzieci okazała się ponadto możliwość bezpośredniego poznania atrakcyjnych pomocy dydaktycznych znajdujących się na wyposażeniu poszczególnych klasopracowni.

 Uwaga Rodzice! Pragniemy zapewnić tych z Was, którym nie udało się dotrzeć do naszej szkoły w poniedziałkowe popołudnie iż jesteśmy otwarci na spotkanie z Wami. Z chęcią powitamy Was w progach Zespołu Szkół Specjalnych oferując szczegółowe informacje na temat funkcjonowania naszej placówki. Zapraszamy!

Możliwość komentowania została wyłączona.