Przeżyjmy to jeszcze raz

W miniony poniedziałek 17 czerwca w Warszawie odbyło się losowanie reprezentacji Polski na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, które w marcu 2019 roku odbędą się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wśród nominowanych do udziału w tej najważniejszej dla sportowców Olimpiad Specjalnych imprezie znalazło się troje przedstawicieli „Geparda” (Joanna Paluszkiewicz, Szymon Tomaszewski, Tobiasz Zawierta), którzy zakwalifikowali się do udziału w losowaniu dzięki złotym medalom wywalczonym podczas – zakończonych dwa tygodnie temu – ogólnopolskich igrzysk w Katowicach. Niestety „Gepardowcom” nie dopisało szczęście w Warszawie, ale co cieszy mieli je inni zawodnicy naszego Oddziału Regionalnego Wielkopolskie-Poznań. W sumie do Abu Dhabi, gdzie odbędą się światowe igrzyska pojedzie 9 przedstawicieli – gratulacje!

Co ważne nasza Joanna Paluszkiewicz jest drugą rezerwową w bowlingu i już po niedzieli rozpocznie wypełnianie niezbędnych formularzy. Musi być gotowa na wypadek gdyby ktoś z pierwszego składu nie mógł z różnych powodów pojechać na igrzyska.

Zamykając watek losowania zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który jest podsumowaniem tegorocznych Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Katowice 2018, w których z powodzeniem startowali reprezentanci „Geparda”, a zatem… przeżyjmy to jeszcze raz!     

Możliwość komentowania została wyłączona.