Przyjęci do szkolnej rodziny

pasowanieW dniu 29 września br. odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. By kandydaci stali się oficjalnie członkami naszej szkolnej społeczności musieli wykazać się licznymi umiejętnościami.

Samodzielne spakowanie plecaka w przybory niezbędne do nauki – z czego wywiązali się doskonale – nie wystarczyło by zostać przyjętym w poczet pełnoprawnych uczniów. By to się dokonało kandydaci wykonywali kolejne zadania, których celem było  sprawdzenie szeregu umiejętności, którymi będą musieli wykazywać się podczas zajęć szkolnych. Ubiegający się o miano zostania pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny udowodnili, że żadne zadanie nie było dla nich zbyt trudne – nawet quiz wiedzy o szkole!

Po takim teście Pani Dyrektor Krystyna Rymaniak z dumą pasowała każdego z kandydatów na ucznia i tym samym oficjalne przyjęła ich do szkolnego grona. Ostatnim akcentem czwartkowej uroczystości był słodki poczęstunek, w czasie którego główni bohaterowie pasowania (Kinga i Kamil Mazurek, Jakub Rudnicki, Jakub Gendera, Julia Kmiecik, Julia Wiśniewska, Filip Lambryczak, Marta Janaszak, Wojciech Gołębiak) otrzymali okolicznościowy upominek.

Możliwość komentowania została wyłączona.